architektonická STUDIE

Recepce zubních ordinací v Hradci Králové

Rádi bychom vás seznámili s naším projektem moderní zubní kliniky, která se nachází v samém srdci Hradce Králové. Naši klienti nám věnují svou důvěru a my si velmi ceníme jejich názorů. Při vytváření interiéru kliniky jsme se zaměřili na vytvoření příjemné atmosféry, která bude spojovat jednoduchost a elegance s důrazem na udržení dokonalé čistoty prostoru.

Vize našich klientů zahrnuje interiér, který září v bílých a světle šedých tónech, včetně jemných dřevěných prvků, které dotvářejí minimalistický styl. Cílem je vytvořit prostředí, které návštěvníkům nabídne pohodu a klid, a to i v prostorách recepce, kde se často plánují preventivní schůzky. Chceme, aby klienti ordinací měli možnost uvolnit se a relaxovat během čekání na svou schůzku, zvláště v dobách největšího provozu.

Náš návrh spojuje funkčnost a praktičnost s estetickými představami našich klientů. Vytváříme profesionální atmosféru prostřednictvím precizně zvolených prvků, včetně na míru vyrobených interiérových nábytků, jemných barev a měkkých materiálů.

Při vkročení do vstupní haly, upoutají pozornost velké interiérové rostliny, které kontrastují s betonovou stěnou. Ta vytváří vizuální efekt díky velkým zrcadlům umístěným naproti. Recepce zaujme nerezovými odrazivými materiály a subtilní stropní konstrukcí s integrovanými organickými světly, která ladí s celkovým industriálním designem.

Aby si mohli pacienti co nejlépe užít svůj čas čekání, investovali jsme do návrhu pohodlného nábytku a konferenčních stolků, které poskytnou osobní prostor pro relaxaci, pití kávy či četbu.

Abychom minimalizovali hluk v dobách největšího provozu a zajistili klidný prostor, umístili jsme nad sezení akustický panel, který nejen pohlcuje zvuk, ale také přinášejí do interiéru barevné akcenty a emotivní atmosféru. Věřime, že naším designovým konceptem dosáhneme rovnováhy mezi estetikou a funkčností, a splníme tak očekávání našich ceněných klientů.

Ve spolupráci s Ing. arch. Mariam Makaradze
návrh interiéru recepce ordinace/nerezová recepce/japonský typ sezení
300 000,-
Hradec Králové, 2023
Aktuální stav