architektonická STUDIE V REALIZACI

Barrandez-vous

Cílem projektu Barrandez-vous je navrhnout interiér bytu, který bude nadčasový a splní přání zákazníka. Tento byt bude prezentovat jedna místnost, která bude sloužit jako obývací, jídelní, kuchyňský a pracovní prostor.

Developer navrhl dispozice bytu tak, aby odpovídaly požadavkům majitelů. Ti chtějí mít moderní, světlý a rodinný interiér s dostatkem úložného prostoru. Majitelé si přejí, aby byt nebyl chladný a prázdný, a aby se v něm vyskytovaly přirozené světlé tóny, jak jsou znázorněny v jejich referencích. Koncept návrhu spočívá v tom, aby interiér odpovídal představám zákazníka. Celý pokoj by měl vytvářet atmosféru, kterou by zákazníci chtěli pociťovat při bydlení.

Kuchyňský a jídelní prostor jsou navrženy v teplejších tónech s moderními horizontálními plochami a nástěnnými skříňkami imitujícími masivní dřevo. U jídelního prostoru zaujme masivní černý dubový stůl a moderní kombinace jídelních židlí. V tomto prostoru se nachází i pracovní prostor, který je skrytý za skládacími dveřmi a dodává celému prostoru funkčnost.

Obyvací pokoj je navržen pro pohodlné posedávání na různých místech. Je doplněn vestavěnou knihovnou v tmavším dřevodekoru a modulární volnou kombinací pohovky a zajímavým sezením u okna. Interiér kuchyně, jídelny a obývacího pokoje je jedním slovem jasný, přirozený a citlivě sladěný. Barvy jsou doplňovány o jemné experimentální zaoblené tvary, které zároveň zdůrazňují funkčnost a změkčují jednotlivé prvky.

Ve spolupráci s Ing. arch. Mariam Makaradze
  • Developerský interiér/Dub halifax tabákový/Návrh celého bytu
  • 700 tisíc Kč
  • Barandov, 2023
Aktuální stav